مجله نقشه برداری INSIDE GNSS

مجله نقشه برداری INSIDE GNSS November December 2020

مجله نقشه برداری INSIDE GNSS

مجله نقشه برداری INSIDE GNSS پوشش کامل از جدیدترین اخبار سیستم های ماهواره ای ناوبری جهانی GPS ، Galileo ، GLONASS ، BeiDou و سیستم های منطقه ای و تقویتی و فناوری های مرتبط را انجام می دهد.

مجله INSIDE GNSS MAGAZINE پوشش اصلی و بی طرفانه از سیاست ها ، برنامه ها ، مهندسی و برنامه های پیشرفته سیستم های GNSS و اپراتورهای آنها در ایالات متحده ، اروپا ، روسیه ، چین ، هند و ژاپن را فراهم می کند.

این گروه مهندسان ناوبری ماهواره ای ، طراحان محصول و یکپارچه سازی سیستم ها ، مدیران و رهبران صنعت و سازمان های دولتی مرتبط را هدف قرار می دهد. نسخه چاپی این مجله به 30،000 مشترک و مخاطب بین المللی می رسد و یک سوم از این خوانندگان در خارج از ایالات متحده زندگی می کنند.

در داخل INSIDE GNSS MAGAZINE به صورت نسخه دیجیتالی و بصورت آنلاین در حال چاپ و نشر است. نسخه های چاپی و دیجیتالی شش بار در سال منتشر می شود و نسخه های آن در ژانویه-فوریه ، مارس-آوریل ، مه-ژوئن ، جولای-آگوست ، سپتامبر-اکتبر و نوامبر-دسامبر منتشر می شود. یک خبرنامه الکترونیکی رایگان ، SIGNALS ، دو بار در ماه منتشر می شود. این برنامه شامل اخبار منحصر به فرد GNSS ، به روزرسانی برنامه و تحلیل سیاست ها است.

علاوه بر این ، وبینارهای فنی رایگان در طول سال و چندین بار در سال برنامه ریزی شده اند که شامل متخصصان و موضوعاتی همچون طراحی و استفاده از سیستم های بدون سرنشین ، ادغام GNSS / INS ، تکنیک های دقیق موقعیت یابی و موارد دیگر می شود.

کلیه محصولات ویراستاری INSIDE GNSS برای خوانندگان واجد شرایط رایگان است.

این مجله توسط ریچارد فیشر ، Inside GNSS Media LLC در Red Bank در نیوجرسی ایالات متحده آمریکا منتشر شده است. این شرکت توسط گلن گیبونز و الیزا اشمیتکنز در سال 2006 به عنوان بخشی از گیبونز رسانه و تحقیقات LLC ، یک شرکت خصوصی مستقر در یوجین ، اورگان ، ایالات متحده آمریکا تاسیس شد.

سردبیر گلن گیبونز 28 سال را صرف پوشش و اظهارنظر در مورد اخبار و تحولات GNSS کرده است. وی سردبیر مؤسس GPS World ، جهان گالیله و “خبرنامه جهانی GPS” بود.

مجله نقشه برداری INSIDE GNSS
مجله نقشه برداری INSIDE GNSS

INSIDE GNSS MAGAZINE November/December 2020

مجله نقشه برداری INSIDE GNSS November December 2020
مجله نقشه برداری INSIDE GNSS November December 2020

در این شماره از مجله نقشه برداری INSIDE GNSS ماه نوامبر و دسامبر 2020 می خوانید:

داستان تصویر جلد مجله

TRANSIT روی استروئیدها  GNSS مبتنی بر داپلر با صورتهای فلکی بزرگ LEO ملاقات می کند مارک ال. پیسیاکی و برایان مک لمور
ویژگی اصلی این صورت های فلکی پتانسیل آنهاست برای اندازه گیری همزمان شیفت های داپلر از تعداد زیادی ماهواره. ممکن است برای بهره برداری از سیگنال های ارتباطی downlink آنها برای ناوبری با کمی تغییر یا بدون تغییر. GDOP تجزیه و تحلیل و نتایج فیلتر دسته ای در شبیه سازی شده است داده ها هر دو عملکرد مطلق ناوبری را نشان می دهند مشابه GNSS مبتنی بر شبه فعلی.

NEW GNSS POSSIBILITIES in Low-Earth Orbit

TRANSIT on Steroids Doppler-Based GNSS Meets Large LEO Constellations Mark L. Psiaki and Brian McLemore
A key feature of these constellations is their potential to allow simultaneous measurement of Doppler shifts from a large number of satellites. It may be possible to exploit their downlink communication signals for navigation with little or no modification. The GDOP analysis and the batch filter results on simulated data both indicate absolute navigation performance similar to that of current pseudorange-based GNSS.

Across the Lunar Landscape, Part II

Smartphones Navigate from Street to Indoors

INSIDE GNSS MAGAZINE September/October 2020

مجله نقشه برداری INSIDE GNSS September October 2020
مجله نقشه برداری INSIDE GNSS September October 2020

در این شماره از مجله نقشه برداری INSIDE GNSS ماه سپتامبر و اکتبر 2020 می خوانید:

داستان تصویر جلد مجله

تخمین دقیق حجم توده ها

یک روش جدید دقیق نقشه برداری GNSS با دقت زیر یک متر برای مصرف کاربران طراحی شده است که جهت بهبود استفاده از برنامه هایی مانند واقعیت افزوده و ناوبری کم بینا مورد استفاده قرار می گیرد. سرویس های جدید تلفن های هوشمند Android RTK در یک محیط بی درنگ به دقت زیر 50 سانتی متر می رسند. آیا می توان این موارد را با PPP نیز استفاده کرد و تکنولوژی آن را تطبیق داد؟

در این شماره از مجله نقشه برداری INSIDE GNSS ماه جولای و آگوست 2020 می خوانید:

داستان تصویر جلد مجله

پیشتاز برای PNT مبتنی بر فضا

مسیر آینده، حرکت به جلو ماهواره فن آوری ناوبری نسل 3:
دیوید چاپمن ، جوآنا هینکس و جان اندرسون
ماهواره geosynchronous پیشرفته تولید شده در آزمایشگاه تحقیقات نیروی هوایی نسل بعدی موقعیت یابی ، پیمایش و زمان بندی فن آوری های موجود در فضا ، کنترل زمین و کاربرد در بخش های تجهیزات نقشه برداری و موقعیت یابی نسل جدید.

ادامه مطلب>

INSIDE GNSS MAGAZINE

Spotted From Space

JAN/FEB 2020

INSIDE GNSS MAGAZINE

Flamingo

MAR/APR 2020

INSIDE GNSS MAGAZINE

CYBERSECURITY AND
ASSURED PNT

MAY/JUN 2020

INSIDE GNSS MAGAZINE

PNT RE-IMAGINED
EXPERIMENTAL SatNav

Jul/AUG 2020

در این شماره از مجله نقشه برداری INSIDE GNSS ماه مه و ژوئن 2020 می خوانید:

داستان تصویر جلد مجله

دقت محاسبه حجم توده ها

یک روش جدید ، دقت GNSS زیر متر را در قلمرو کاربری برای برنامه هایی از قبیل واقعیت افزوده و ناوبری کم بینایی هدف قرار داده است. سرویس های اخیر گوشی های هوشمند RTK اندروید در یک محیط زمان واقعی ، به دقت های زیر 50 سانتی متر دست پیدا می کنند. آیا اینها می توانند با داده های PPP مطابقت داشته باشند؟

ادامه مطلب>

مقاله ها

ضبط وبینار

یکپارچه سازی سه حسگر کم هزینه متفاوت ، پوشش ناوبری وسایل نقلیه در طیف وسیعی از محیط ها ، در وبینار ماه فوریه با عنوان “Automobile-Grade GNSS + Inertial for Navugable Robust” مورد بررسی و توضیح قرار گرفت. وبینار کامل ، اسلایدها و صدا ، هم اکنون برای مشاهده در دسترس است.

ادامه مطلب>

فناوری شکستن

دانش به دست آمده در مطالعه دقیق داده های GNSS / INS پس از پردازش از مانورهای هوایی بسیار پویا می تواند نظارت بر موقعیت را در کنترل ماشین ، کشاورزی دقیق و سایر کاربردهای صنعتی بهبود بخشد.

ادامه مطلب>

ستون ها و ویراستاری ها

پیشرفت در تقویت و پشتیبان گیری از PNT وارد شده است

پس از سالها تأخیر ، ما شاهد حرکت به سمت سرویس پشتیبان گیری برای PNT و اطمینان از این هستیم که دارندگان و اپراتورهای مهم زیرساخت ها برای محدود کردن آسیب پذیری گام برمی دارند.

ادامه مطلب>

اروپایی ها به سال 2020 نگاه می کنند

گالیله از طریق لنزهای پول ، دفاع ، Brexit و حوادث ناگوار دیگر در INSIDE GNSS MAGAZINE بخوانید.

سال خبرنگار اروپایی ما به طور کلی با دو رویداد پیش بینی کننده آغاز می شود: صبحانه مطبوعاتی ESA سال نو در پاریس و کنفرانس سیاست فضایی اتحادیه اروپا در بروکسل. این کار سختی است اما باید کسی این کار را انجام دهد.

ادامه مطلب>

واشنگتن نمای: دولت ایالات متحده بدن امنیتی را به امنیت نظامی خود می بخشد

کمیسیون ارتباطات فدرال استاندارد فنی را که دخالت در فرکانس رادیویی را تعریف می کند ، نادیده گرفت. این پنج کمیسر مجوز پخش زمینی قدرتمند در کنار گروه ماهواره ای را صادر کردند و دفاع ملی و زیرساخت های مهم را در معرض آسیب قرار دادند.

ادامه مطلب>