جشنواره فروش تجهیزات نقشه برداری با بهترین قیمت ها و تنوع بالای کالا و خدمات پس از فروش در ایران

بهترین قیمت خرید گیرنده GNSS ایستگاهی

جشنواره فروش ویژه تجهیزات نقشه برداری

خرید گیرنده های ایستگاهی GNSS با تخفیف های فوق العاده برای نقشه برداران عزیز

جشواره فروش گیرنده‌های GNSS

تجهیزات نقشه برداری دیستو

جشنواره فروش کنترلرهای GNSS

تجهیزات نقشه برداری دیستو

جشواره فروش متر لیزری

تجهیزات نقشه برداری دیستو

چگونه یک خرید مطمئن با قیمت مناسب برای تجهیزات نقشه برداری داشته باشیم؟

در بخش فروش ویژه تجهیزات نقشه برداری شما می توانید از تخفیف های ویژه دسته های مختلف کالایی مطلع شوید. گیرنده‌های GNSS ایستگاهی امروزه به یکی از ضروری ترین تجهیزات نقشه برداری جهت انجام پروژه های کاداستری و راهسازی و کشاورزی و معدن تبدیل شده اند. فروشگاه اینترنتی تجهیزات نقشه برداری با ارائه محصولات متنوع با قیمت رقابتی در جهت تامین رضایت خریداران گام بزرگی را برداشته است. شما می توانید با بهره گیری از تخفیف های ویژه تجهیزات نقشه برداری با خیال آسوده خریدی مطمئن و بصرفه داشته یاشید. لطفا برای مشاوره خرید با ما تماس حال بفرمایید.

آیا تنوع گیرنده های ایستگاهی GNSS در افزایش اطمینان از خرید موثر است؟

بله، بعنوان خریدار شما این حق را دارید که حق انتخاب در میان برندهای مختلف را داشته باشید تا متناسب با نیاز و بودجه خود تجهیزات مورد نیاز خود را خریداری کنید. در راستای این امر فروشگاه تجهیزات نقشه برداری لایکا با اراده برندهای متنوع گیرنده های GNSS ایستگاهی و قیمت های فوق العاده رقابتی به همراه تخفیف های مناسبتی ویژه طیف گسترده ای از محصولات را در اختیار شما قرار می دهد. در صورت نیاز به مشاوره خرید و مقایسه برند ها و ویژگی های کلیدی گیرنده های GNSS حتما با تیم پشتیبانی ما در تماس باشید.

آیا برای خرید گیرنده GNSS به کنترلر نیاز دارم؟

پیشنهاد ما خرید کنترلر به همراه دستگاه است. از آنجاییکه اکثر تولید کننده های GNSS اقدام به قراردادن لایسنس بر روی نرم افزارهای اندرویدی مدیریت گیرنده ایستگاهی کرده اند. و نرم افزارهای بدون لایسنس با قفل شکسته که بروی گوشی موبایل نصب می شوند معمولا دارای مشکلات فنی و امنیتی می باشند. بهتر است که کاربران حتما از نرم افزارهای اصلی و دارای لایسنس استفاده نمایند. تولید کننده گیرنده های GNSS معمولا تخفیف های خوبی بر روی کنترلرهای صنعتی به همراه نرم افزار جهت تشویق خریداران می دهند. در این صورت قیمت کنترلر و نرم افزار در مقایسه با خرید لایسنس جداگانه نرم افزار بسیار رقابتی تر می باشد. در ضمن داشتن کنترلر برای بسیاری از کاربران جهت جلوگیری از مشکلات آتی لازم می باشد. برای مثال در صورت نصب نرم افزار بر روی گوشی موبایل باید در نظر داشت که گوشی ها مقاومت لازم را در شرایط سخت ندارند و پس از مدتی استفاده با در صورت ضربه دیدن از کار می افتند در صورتی که کنترلر های صنعتی بسیار مقاوم تر هستند و طول عمر بالاتری دارند. مورد دوم مشکل در بهره برداری از دستگاه هنگام استفاده از گوشی موبایل می باشد، در صورتی که با گوشی کاربر تماس گرفته شود اینترنت از شامانه شمیم قطع می گردد و نیاز به تنظیم مجدد دستگاه می باشد. در بعضی موارد امکان واگذاری گوشی شخصی به افراد دیگر جهت بهره برداری از دستگاه نیست و صاحب دستگاه برای استفاده از نرم افزاری که روی گوشی شخصی خود نصب کرده باید حتما حضور داشته باشد. بنابراین خرید کنترلر به همراه دستگاه یک امر ضروری می باشد.