19 کالا

 • آشکارساز خط لیزری بی ام آی RED BEAM

  آشکارساز خط لیزری بی ام آی RED BEAM

  13 ریال
  گیرنده یا آشکارساز خط تراز لیزری (detector) مدل RED BEAM محصولی بسیار کاربردی از BMI آلمان است که جهت افزایش برد مفید خط لیزری ترازهای لیزری این شرکت استفاده شده و حتی بدون مشاهده خطوط لیزری نیز کاربر می تواند موقعیت دقیق آن را شناسایی نماید.
 • تراز حباب دار بی ام آی LevelTronic2000

  تراز حباب دار بی ام آی LevelTronic2000

  11 ریال
  تراز حباب دار BMI مدل LevelTronic2000 ساخت کشور آلمان است و بدنه آلومینیومی دارد. این محصول بر روی خود دو تراز دقیق حبابی و استوانه ای داشته و همچنین دکمه فعال سازی لامپ تراز و یا انتشار صدای بیپ بر روی آن تعبیه شده است.
 • تراز لیزری خطی BMI مدل AutoCross

  تراز لیزری بی ام آی AutoCross

  توقف تولید !
  تراز لیزری خطی BMI مدل AutoCross با انتشار 1 خط لیزری افقی و 2 خط لیزری عمودی از دقتی معادل 1 میلیمتر در 5 متر برخوردار بوده و همچنین دارای یک پایه ویژه و یک عینک مخصوص مشاهده پرتو لیزر می باشد.
 • تراز لیزری بی ام آی autoCROSS 3

  تراز لیزری بی ام آی autoCROSS 3

  13 ریال
  تراز لیزری BMI آلمان مدل autoCROSS 3 با داشتن کیفیتی بسیار خوب از خود 2 خط لیزری عمود بر هم منتشر می کند که می توان آن ها را جداگانه روشن نمود. برد این دستگاه تا 20 متر است که با به کار بردن آشکارساز می توان این مقدار را…
 • تراز لیزری بی ام آی autoCROSSplus

  تراز لیزری بی ام آی autoCROSSplus

  12 ریال
  تراز لیزری دقیق BMI مدل autoCROSplus با دقت 1 میلیمتر در فاصله 5 متری و انتشار دو خط لیزری عمود بر هم و همچنین 2 نقطه لیزری در بالا و پایین دستگاه، از کیفیت ساخت بسیار بالایی برخوردار بوده و بسیار مناسب کار در فضاهای بسته می باشد.
 • تراز لیزری بی ام آی L2P6

  تراز لیزری بی ام آی L2P6

  11 ریال
  تراز لیزری autoMAGIC که بیشتر با نام مستعار آن L2P6 شناخته شده است، کالایی بسیار با کیفیت و کاربرپسند از این سازنده بنام آلمانی تجهیزات اندازه گیری می باشد. L2P6 دو خط لیزری بسیار واضح و دقیق و نیز 5 نقطه لیزری از خود منتشر می کند که با محل…
 • تراز لیزری دوار بی ام آی NAUTILUS IPX7

  تراز لیزری دوار بی ام آی NAUTILUS IPX7

  12 ریال
  تراز لیزری دوار BMI آلمان مدل NAUTILUS IPX7 محصولی با کیفیت بسیار بالا و دوام و ماندگاری فوق العاده است که برد پرتو لیزر آن با آشکار ساز به 150 متر (شعاعی) خواهد رسید. دقت این دستگاه در 15 متر فقط 1.3 میلیمتر می باشد.
 • تراز لیزری دوار BMI uniLASER AH

  تراز لیزری دوار بی ام آی uniLASER AH

  12 ریال
  تراز لیزری دوار BMI آلمان مدل uniLASER AH دارای یک روزنه لیزر است که به دور خود می چرخد. دقت این پرتو لیزر بسیار بالا بوده و همچنین سرعت چرخش آن قابل تنظیم است. همچنین برد اندازه گیری آن نیز بسیار بالا بوده و با آشکارساز تا 150 متر نیز…
 • تراز دوار لیزری BMI uniLASER AHV

  تراز لیزری دوار بی ام آی uniLASER AHV

  11 ریال
  تراز لیزری دوار (روتاری) BMI آلمان مدل uniLASER AHV دارای پرتو لیزر دوار با برد تا 150 متر (با آشکارساز) و دقت فوق العاده 0.5 میلیمتر در 5 متر می باشد. این تراز را می توان هم در حالت افقی و هم در حالت عمودی استفاده کرد. همچنین قابلیت اعمال…
 • خط کش استیل بی ام آی 966

  خط کش استیل بی ام آی 966

  13 ریال
  خط کش استیل BMI آلمان ضد زنگ بوده و از انعطلاف پذیری بالایی برخوردار است. این محصول دارای درجه بندی های مقاوم در برابر اسید، رنگ، گرما و مواد شیمیایی بوده و با کیفیت ساخت بسیار بالای خود، از دقتی معادل 0.5 میلیمتر در 1 متر برخوردار است.
 • متر تلسکوپی بی ام آی ideeFIX

  متر تلسکوپی بی ام آی ideeFIX

  13 ریال
  متر تلسکوپی BMI آلمان محصولی منحصر به فرد از این کمپانی مشهور است که ساخت کشور آلمان بوده و به صورت تلسکوپی مقدار آن تغییر می کند. کوتاه ترین فاصله قابل اندازه گیری با این محصول 80 سانتیمتر و بلندترین فاصله 4.10 متر می باشد. همچنین دو تراز استوانه ای…
 • متر چرخ دار بی ام آی Rollfix Standard

  متر چرخ دار بی ام آی Rollfix Standard

  ریال
  متر چرخ دار (چرخ متر) مدل Rollfix Standard محصولی فوق العاده با کیفیت و با دوام بسیار بالا از شرکت آلمانی BMI است که یکی از معتبرترین تولیدکنندگان ابزارهای اندازه گیری در دنیا است. این متر دارای شمارنده (کنتور) آنالوگ بوده و خطای اندازه گیری فاصله با آن تنها 0.05…
 • متر نواری 20 متری پارچه ای بی ام آی با قاب رادیوس

  متر نواری 20 متری پارچه ای بی ام آی با قاب رادیوس

  ریال
  متر نواری BMI آلمان با قاب دایره ای شکل معروف به مدل Radius دارای نوار مدرج از جنس پلاستیک بسیار با کیفیت می باشد که البته این جنس به عنوان "متر پارچه ای" معروف می باشد . طراحی آن کاملاً ارگونومیک و کاربرپسند بوده و طول آن نیز 20 متر…
 • متر نواری 30 متری فلزی بی ام آی با دسته بیسیک

  متر نواری 30 متری فلزی بی ام آی با دسته بیسیک

  ریال
  متر نواری فلزی BMI آلمان با دسته مدل Basic و 30 متری دارای نواری از جنس استیل ضد زنگ و ضد سایش و همچنین دسته بسیار با کیفیت پلاستیکی مقاوم در برابر پیچش می باشد.
 • متر نواری 50 متری ایزولان بی ام آی با دسته ارگولاین

  متر نواری 50 متری ایزولان بی ام آی با دسته ارگولاین

  ریال
  متر نواری فلزی BMI آلمان با دسته مدل Ergoline دارای طول 50 متری و نواری از جنس استیل ضد زنگ و ضد سایش (ایزولان) می باشد. همچنین دسته بسیار با کیفیت مقاوم در برابر پیچش دارد.
 • متر نواری 50 متری فلزی بی ام آی با دسته بیسیک

  متر نواری 50 متری فلزی بی ام آی با دسته بیسیک

  ریال
  متر نواری فلزی BMI آلمان با دسته مدل Basic و 50 متری دارای نواری از جنس استیل ضد زنگ و ضد سایش و همچنین دسته بسیار با کیفیت پلاستیکی مقاوم در برابر پیچش می باشد.
 • متر وزنه دار آلمانی BMI با استاندارد IPM

  متر وزنه دار 10 متری IPM بی ام آی با دسته استاندارد

  ریال
  متر نواری وزنه دار BMI آلمان با دسته مدل Standard و به طول 10 متر دارای نواری از جنس استیل ضد زنگ و ضد سایش و همچنین دسته بسیار با کیفیت پلاستیکی مقاوم در برابر پیچش می باشد.
 • متر وزنه دار 20 متری IPM بی ام آی با دسته استاندارد

  متر وزنه دار 20 متری IPM بی ام آی با دسته استاندارد

  ریال
  متر نواری وزنه دار BMI آلمان با دسته مدل Standard و به طول 10 متر دارای نواری از جنس استیل ضد زنگ و ضد سایش و همچنین دسته بسیار با کیفیت پلاستیکی مقاوم در برابر پیچش می باشد.
 • متر وزنه دار 30 متری IPM بی ام آی با دسته استاندارد

  متر وزنه دار 30 متری IPM بی ام آی با دسته استاندارد

  ریال
  متر نواری وزنه دار BMI آلمان با دسته مدل Standard و به طول 10 متر دارای نواری از جنس استیل ضد زنگ و ضد سایش و همچنین دسته بسیار با کیفیت پلاستیکی مقاوم در برابر پیچش می باشد.

As a private enterprise that has been owned by our family for more than 60 years, we feel particularly committed to our customers’ interests. One of our major goal is to live up to the reputation and tradition of the quality label “made in Germany”. In the north Bavarian town of Hersbruck we manufacture high-quality measurement tools for the most diversified applications. These products meet the highest demands of trade and industry. On top of that, BMI succeeds in combining tradition and innovation. This is also highlighted by our way into laser levelling. Since 1993, BMI has been one of the leading manufacturers in this technology. A further indication of the continuous innovation is a huge number of active patents. Some of our patented milestones in the development and production of practical measuring instruments are listed below.

Professional quality – one-stop shopping. All our efforts aim to equip you with up-to-date, marketable quality measuring instruments so that you can approach your customers in a competent and successful way.

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها