حریم خصوصی

از آن جا که فروشگاه اینترنتی لایکا احترام فراوانی برای حریم خصوصی کاربران قائل است، به منظور خرید کالا و ثبت نظر، اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی شایسته، امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد.

برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز می باشد. از آن جا که کلیه فعالیت‌های فروشگاه اینترنتی لایکا قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد این اطلاعات در بخش حریم خصوصی کاربران ثبت می گردد.

از این رو وارد کردن اطلاعاتی مانند نام و کد ملی برای اشخاص حقیقی یا کد اقتصادی و شناسه ملی برای خریدهای سازمانی لازم است. لازم به ذکر است که آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تأیید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ های شرکت از طریق آن ها صورت می‌گیرد.

بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تأیید بودن صحت آنها است و در صورتی که موارد فوق به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، فروشگاه اینترنتی لایکا برای اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.

مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و فروشگاه اینترنتی لایکا برای ارسال سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد.

ذکر این نکته ضروری است که فروشگاه اینترنتی لایکا هیچ گونه پیامکی به شماره موبایل درج شده توسط مشتری ارسال نخواهد کرد.

بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان فروشگاه اینترنتی لایکا یا نام های مشابه تخلف و سوء استفاده از نام فروشگاه اینترنتی لایکا بوده و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به بخش “تماس با ما” در وب سایت فروشگاه اطلاع دهید.

فروشگاه اینترنتی لایکا ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش کند.

همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، این فروشگاه می‌تواند از اطلاعات ثبت‌شده بخش حریم خصوصی برای پیگیری قانونی استفاده کند.

کاربران ضمن استفاده از خدمات وب‌سایت فروشگاه اینترنتی لایکا، حق ویرایش اطلاعات و استفاده از آن ها را در چارچوب فوق‌الذکر به این فروشگاه اعطا کرده و حق اعتراض را از خود سلب خواهند نمود.

در این جا تأکید می شود که حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده کاربران است و لذا برای جلوگیری از هرگونه سواستفاده احتمالی، کاربران نباید آن اطلاعات را برای شخص دیگری فاش کنند.

مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت این مورد توسط کاربر باشد، با خود کاربر بوده وکاربر حق هر گونه ادعا علیه این فروشگاه را از خود سلب می‌کند.

فروشگاه اینترنتی لایکا هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی حریم خصوصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم مقام قضایی یا اداری صالحه یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور موظف باشد این کار را انجام دهد.

در این موارد هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت برای فروشگاه اینترنتی لایکا وجود ندارد و کاربران با اعلام رضایت خود در استفاده از خدمات وب سایت، حق هرگونه اعتراض در این زمینه را از خود سلب نموده اند.

همچنین به آگاهی کاربران رسانده می‌شود که این فروشگاه نیز مانند سایر وب‌سایت ها از جمع‌آوری آی پی و کوکی ها استفاده می‌کند. اما با استفاده از جدیدترین و پیشرفته ترین سیستم های امنیتی، حداکثر تلاش را به عمل می‌آورد که اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیرقانونی جلوگیری کند.

طبیعتاً مسئولیت هرگونه سواستفاده به شخص یا اشخاص متخلف مربوط بوده و این فروشگاه حق اعتراض و پیگیری را از طریق قانونی بنابر صلاحدید خود محفوظ می‌دارد.

فروشگاه اینترنتی لایکا برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم خصوصی کاربران از همه توان خود را بهره برداری می نماید و امیدوار است که تجربه خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.

در صورت وجود هرگونه سؤال، لطفاً با شماره زیر ارتباط برقرار کنید.

تلفن تماس : 88320986-021

 نشانی وب‌سایت ما: https://www.disto.ir